KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534497
nr 1453 4497
Aldo Altomare
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, "Vasabron", Signerad. Olja på duk, 48x58, yttermått inklusive ram: 57x67 cm
Aldo Altomare, född 1923 i Bari, Italien, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:51:42
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr